Четвер, 24.05.2018, 20:16

Мовно-літературні конкурси

Календар учителя-філолога

Мовно-літературні конкурси

1. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2. Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

3. Полтавський обласний літературний конкурс «Собори душ своїх бережіть»,  присвячений пам’яті Олеся Гончара.

4. Полтавський обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків».

5. Полтавський обласний конкурс відеороликів та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей «За обрій».

6. Міський літературний конкурс на здобуття літературної премії імені Івана Котляревського " Голоси Енеєвих нащадків".

7. Міський конкурс есе на тему "Які вони - славні доньки Полтави?" :

До 2 березня у місті проходить конкурс есе «Які вони – славні доньки Полтави?». Його організовують управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою міста. Приурочений конкурс до Міжнародного жіночого дня.

Мета конкурсу – виховання в молоді любові до рідного міста, його історії, розширення краєзнавчої роботи, формування національної свідомості підростаючого покоління, привернення уваги дітей та молоді до життєдіяльності відомих жінок м. Полтава та їх ролі у становленні сучасного міста, активізування самостійної пошуково-дослідницької роботи серед дітей та молоді в напрямку відтворення подій за участю відомих жінок міста.

Конкурсні роботи та заявки на участь у конкурсі необхідно подати до 02.03.2015 р. управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 36, к. 119 або надіславши на електронну адресу: ussms_poltava@e-mail.ua.

Цей день в історії
«  Травень 2018  »