Вівторок, 23.04.2024, 19:26

Свято Першого дзвоника

Благодійна діяльність школи

Мій улюблений 7-А

Дослідження етнокультурної спадщини та народних ремесел рідного народу

Урок патріотизму в стінах Полтавської спеціалізованої школи № 3

Патріотизм – пафосне звучання чи реальні справи задля майбутнього  рідної держави?  Щасливе завтра розпочинається з усвідомлення того, ким ти є сьогодні, чого можеш досягнути, у якій країні мрієш жити і які зусилля докладаєш заради власного становлення як високодуховної  та свідомої  особистості (навіть коли тобі лише 14 років!).  Про відповідальність кожного за долю України, про нелегкі будні в зоні АТО та підтримку українських бійців йшла мова під час зустрічі 15 жовтня учнів 8-А класу Полтавської спеціалізованої школи № 3 із завідувачем  редакції підготовки програм для дітей та юнацтва ОДТРК «Лтава», заслуженим  журналістом  України, волонтер-координатором «Полтавського батальйону небайдужих» Н.В. Святцевою. Розповідь Наталії Василівни схвилювала  кожного з присутніх, змусила  переосмислити  власне ставлення до світу, замислитися над сенсом життя, зрозуміти, що найважливіше - це любов до рідних, друзів, Батьківщини. Адже  «з нами Бог, з нами правда, з нами любов великої кількості небайдужих, а значить – ми переможемо! Слава Україні!»

З вдячністю учнівський та батьківський колектив 8-А класу,

класний керівник Тихоненко Н.І.